Nejčastěji pokládané otázky

Jakým způsobem cvičení pokračuje?

Vzhledem k epidemiologické situaci budou všechny naše kurzy v následujících měsících probíhat bezpečně online.

Cvičení je upravené tak, aby pro něj stačilo méně místa (u začátečníků přibližně 2 m2).

Více informací o online cvičení.

Na závěr některých lekcí se krátce věnujeme praktickým věcem z čínské medicíny (např. jaký akupunkturní bod masírovat pro uvolnění zatuhlého krku).

 

Co bude s mým předplatným?

Stávající studenti mají předplatné z jara a léta automaticky pozastavené. Předplatné se vám začne opět počítat od týdne, kdy se znovu zúčastníte cvičení. Není potřeba ohledně toho psát.

Nevyužité předplatné si můžete vybrat podle vaší volby i později, například i na jaře. Pokud nebudete moci kurz navštěvovat, můžete předplatné převést na někoho jiného. Pro kurzovné platí pravidla uvedená ve všeobecných obchodních podmínkách.

Všichni studenti, kteří k nám chodili na přelomu února a března, obdrželi malý dárek: všichni dostali automaticky ke svému předplatnému 1 hodinu cvičení navíc zdarma (kurzovné se o tuto hodinu prodlouží). Počet zbývajících hodin z vašeho kurzovného vám rádi sdělíme na hodině.

 

Můžu si nahradit zmeškanou hodinu?

Ano, zmeškané hodiny je možné nahrazovat v průběhu doby předplatného na jakékoli hodině pro začátečníky. Za  zmeškané hodiny se kurzovné neprodlužuje. Nemusíte ohledně toho psát, můžete se rovnou zúčastnit.

  

Kvůli nemoci nemůžu navštěvovat kurz po dobu 3 týdnů, prodlouží se předplatné?

Ano, ze závažných důvodů, které trvají minimálně 3 týdny, je možné kurzovné přerušit. Je potřeba nám dát o tom vědět předem nebo během prvních 3 týdnů tohoto přerušení.

 

   

Všeobecné obchodní podmínky.