Nejčastěji pokládané otázky

Jakým způsobem cvičení pokračuje?

Když to bude možné, budeme od září pokračovat ve cvičení v tělocvičně. Pokud by během konání kurzu opět nebylo možné kvůli probíhající pandemii cvičení ve skupině, tak jako to bylo na jaře, budete moci cvičení včetně kurzovného přerušit, případně budete moci pokračovat ve cvičení v upravené verzi online. Aktuální informace bývají vždy na následující stránce.

Na podzimní kurzy se prosím znovu přihlašte přes rezervační systém.

 

Co bude s mým předplatným?

Předplatné z jara a léta máte během prázdnin naší školy automaticky pozastavené. Předplatné se vám začne opět počítat od týdne, kdy se znovu zúčastníte cvičení. Nevyužité předplatné si můžete vybrat podle vaší volby i později, například i na jaře. Pokud nebudete moci kurz navštěvovat, můžete předplatné převést na někoho jiného. Pro kurzovné platí pravidla uvedená ve všeobecných obchodních podmínkách.

Všichni studenti, kteří k nám chodili na přelomu února a března, obdrželi malý dárek: všichni dostali automaticky ke svému předplatnému 1 hodinu cvičení navíc zdarma (kurzovné se o tuto hodinu prodlouží). Počet zbývajících hodin z vašeho kurzovného vám rádi sdělíme na hodině.

 

Můžu si nahradit zmeškanou hodinu?

Ano, zmeškané hodiny je možné nahrazovat v průběhu doby předplatného na jakékoli hodině pro začátečníky. Za  zmeškané hodiny se kurzovné neprodlužuje. Nemusíte ohledně toho psát, můžete se rovnou zúčastnit.

  

Kvůli nemoci nemůžu navštěvovat kurz po dobu 3 týdnů, prodlouží se předplatné?

Ano, ze závažných důvodů, které trvají minimálně 3 týdny, je možné kurzovné přerušit. Je potřeba nám dát o tom vědět předem nebo během prvních 3 týdnů tohoto přerušení.

 

Musím mít během online výuky zapnutou kameru?

Zapnutá kamera je důležitá proto, aby vás lektor během cvičení viděl a mohl vás případně opravovat. Kdyby vás neviděl, tak by chyby při cvičení mohly případně způsobit zdravotní komplikace. Doporučujeme tedy mít kameru zapnutou.

  

 

Všeobecné obchodní podmínky zde.