Nejčastěji pokládané otázky

STÁVAJÍCÍ KLIENTI

Jakým způsobem cvičení pokračuje?

Cvičíme zatím venku v parku na Letné, je to nyní bezpečnější než v tělocvičně. Na hodinách bývají 2 skupiny – jedna nosí roušky/ šátky, druhá je bez nich. Lektor má roušku. Dodržujeme přiměřený odstup. Na kurzy není potřeba se znovu přihlašovat, můžete rovnou přijít.

Cvičit budeme vždy, když to počasí dovolí. Aktuální informace jsou uvedeny vždy v den cvičení nejpozději ve 12.00 na následující stránce. Pokud máte příznaky jako při chřipce nebo víte, že máte koronavirus, zůstaňte prosím zatím doma, po vyléčení vás opět rádi uvidíme.

 

Co bude s mým předplatným?

Předplatné máte automaticky pozastaveno, není potřeba ohledně toho psát. Předplatné se vám začne opět počítat od týdne, kdy znovu přijdete na hodinu. Nevyužité předplatné si můžete vybrat podle vaší volby i později, například na podzim. Pokud nebudete moci kurz navštěvovat, můžete předplatné převést na někoho jiného. Pro kurzovné platí pravidla uvedená ve všeobecných obchodních podmínkách.

Pro naše stávající studenty máme v této době malý dárek: všichni dostanou automaticky ke svému předplatnému 1 hodinu cvičení navíc zdarma (kurzovné se o tuto hodinu prodlouží). Počet zbývajících hodin z vašeho kurzovného vám rádi sdělíme na hodině.

 

Jak je to s pobyty?

Vzhledem k situaci se Velikonoční pobyt bohužel nemohl uskutečnit. Veškeré uhrazené platby za něj se můžou uplatnit na jiný pobyt, nebo na kurzovné. Pro platby za pobyt platí pravidla uvedená ve všeobecných obchodních podmínkách.

Červnový pobyt se podle vládního harmonogramu uvolňování činností již bude moci uskutečnit. Na pobytu bude pravděpodobně doporučení, aby ti co jsou spolu na pokoji byli spolu i u jídla. Při cvičení budou 2 skupiny – jedna s rouškami/ šátky, druhá bez nich.

 

STÁVAJÍCÍ A NOVÍ KLIENTI 

Jednu hodinu kurzu jsme měli mít když pršelo. Prodlouží se předplatné?

Ano, kurzovné se prodlouží vždy, když hodina odpadne.

 

Můžu si nahradit zmeškanou hodinu?

Ano, zmeškané hodiny je možné nahrazovat v průběhu doby předplatného na jakékoli hodině pro začátečníky. Za  zmeškané hodiny se kurzovné neprodlužuje. Nemusíte ohledně toho psát, můžete rovnou přijít.

 

Kvůli nemoci nemůžu navštěvovat kurz po dobu 3 týdnů, prodlouží se předplatné?

Ano, ze závažných důvodů je možné kurzovné přerušit.

 

Kdy začneme opět cvičit v tělocvičně?

To se zatím nedá přesně říct. Záleží to na více okolnostech – aktuálním vývoji pandemie, vládních nařízeních atd. Začátek cvičení v tělocvičně bude oznámen s dostatečným předstihem.

  

 

Všeobecné obchodní podmínky zde.