Tai chi a Čchi-kung online

Naše online kurzy umožňují cvičit bezpečně z domova a přitom pod dohledem lektora. Před prvním připojením k lekci si prosím přečtěte informace níže na stránce. K lekci je možné se připojit již 5 minut před začátkem.

   Pondělí 18 – 19, Základy TAI CHI, Čchi-kung 

 

Jak se připojit k online cvičení

Ke cvičení budete potřebovat počítač/notebook a připojení k internetu.

Je lepší mít zapnutou kameru, aby vás lektor během cvičení viděl a mohl vás opravovat. Pokud kameru nemáte, tak je potřeba věnovat pozornost pokynům lektora během cvičení.

 

Připojení ke cvičení: všichni, kdo budou na kurzy…

  • včas přihlášeni přes rezervační systém (nejpozději v den cvičení ráno)
  • a mají včas uhrazenou 1 Kč za zkušební lekci, případně mají uhrazené předplatné (částka na účtu nejpozději v den cvičení ráno)

…obdrží nejpozději v den cvičení emailem pozvánku do systému, pomocí kterého bude cvičení probíhat (pokud pozvánka nepřijde, tak se podívejte i do spamu, pozvánka přijde z adresy no-reply@zoom.us).

Pokud budete chtít po zkušební lekci absolvovat celý kurz, je potřeba následně kurzovné uhradit včas, jinak se místo nabídne dalším zájemcům (viz informační email, který přijde po rezervaci místa).

 

Používáme profesionální výbavu včetně systému Zoom (jeden z celosvětově nejpoužívanejších systémů pro online cvičení).

 

Podrobnější informace o připojení k online cvičení

V emailu s pozvánkou do systému Zoom klikněte na odkaz.

  • Na stránce, která se otevře, provedete registraci do systému Zoom uvedením emailové adresy (stejné, na kterou vám pozvánka přišla), zvolením svého hesla a uvedením svého jména. Doporučujeme potvrdit v internetovém prohlížeči, aby si zapamatoval vaše přihlašovací údaje. 
  • Odkazy na spuštění jednotlivých lekcí jsou výše na této stránce.
  • Před první lekcí se do počítače automaticky stáhne potřebný soubor. Klikněte na něj a potvrďte, že se může instalovat. Doporučujeme potvrdit v internetovém prohlížeči, aby se aplikace Zoom po kliknutí na odkaz automaticky spouštěla.
  • U následujících lekcí bude ke spuštění stačit jediné kliknutí.