Nejčastěji pokládané otázky

Jakým způsobem cvičení pokračuje?

Vzhledem k epidemiologické situaci probíhají všechny naše kurzy bezpečně online. Cvičení je upravené tak, aby pro něj stačilo méně místa (u začátečníků přibližně 2 m2).

Více informací o online cvičení.

Předběžně předpokládáme, že v průběhu května by pondělní a středeční kurzy začaly v případě hezkého počasí probíhat v parku na Letné. Datum bude upřesněno a zveřejněno na této stránce. V případě nepříznivého nebo nejistého počasí lekce proběhne online. Úterní kurz pro začátečníky zůstane pouze online i nadále.

 

Co bude s mým předplatným?

Stávající studenti, kteří se nyní neúčastní cvičení na kurzech, mají předplatné z jara a léta automaticky pozastavené. Předplatné se vám začne opět počítat od týdne, kdy se znovu zúčastníte cvičení. Není potřeba ohledně toho psát.

Nevyužité předplatné si můžete vybrat podle vaší volby i později, například i na jaře. Pokud nebudete moci kurz navštěvovat, můžete předplatné převést na někoho jiného. Pro kurzovné platí pravidla uvedená ve všeobecných obchodních podmínkách.

Všichni studenti, kteří k nám chodili na přelomu loňského února a března, obdrželi malý dárek: všichni dostali automaticky ke svému předplatnému 1 hodinu cvičení navíc zdarma (kurzovné se o tuto hodinu prodlouží).

Nemám již uhradit předplatné na další období?

Informace o končícím předplatném bývá automaticky odesílána emailem.

 

Můžu si nahradit zmeškanou hodinu?

Ano, zmeškané hodiny je možné nahrazovat v průběhu doby předplatného na jakékoli hodině pro začátečníky. Za  zmeškané hodiny se kurzovné neprodlužuje. Nemusíte ohledně toho psát, můžete se rovnou zúčastnit. Pokud jste začátečník a připojení na první lekci by se náhodou nepodařilo, začne se vám předplatné počítat až od lekce, kdy se zůčastníte.

  

Kvůli nemoci nemůžu navštěvovat kurz po dobu 3 týdnů, prodlouží se předplatné?

Ano, ze závažných důvodů, které trvají minimálně 3 týdny, je možné kurzovné přerušit. Je potřeba nám dát o tom vědět předem nebo během prvních 3 týdnů tohoto přerušení.

 

Moje pravidelná lekce připadla na státní svátek. Prodlouží se předplatné?

Ano, předplatné se prodlouží vždy, když hodina odpadne.

 

   

Všeobecné obchodní podmínky.